Послання Зеленського в Раді, акція “ЗахисТИ Україну – зупини переворот”, новорічні локації у столиці – топ-3 новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:43 01.12.2021

Сьогодні у Києві було неспокійно: зранку протестували біля ВРУ ФОПівці, а опозиція у Парламенті намагалися присоромити президента України під час його виступу. Ввечері на антивладну акцію прийшли тисячі киян, які протестували проти узурпації влади Зеленським. Позитивом для містян стала новина про те, що в місті готують відразу 14 локацій на свята.

Послання Зеленського в Раді, акція “ЗахисТИ Україну – зупини переворот”, новорічні локації у столиці – топ-3 новини дня

Зеленський виступив у Раді із щорічним посланням. Про що говорив

1 грудня президент України Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. В цей час біля Верховної Ради зібралися ФОПи, а в Урядовому кварталі все перекрито дошками і вантажівками, стягують силовиків.

Про що говорив Зеленський у Раді

  • до 10 грудня обіцяв внести законопроект щодо економічного паспорта українця. Згідно з ним, на рахунках дітей накопичуватимуться гроші від використання та видобутку надр. Після досягнення повноліття вони зможуть використати гроші для освіти чи купівлі житла в Україні;
  • анонсував будівництво в Україні першого заводу з виробництва військових дронів;
  • обіцяв внести до Ради законопроект про множинне громадянство для українців за кордоном, яких, за його підрахунками, налічується близько 65 млн, тощо

Зраджуй дружину, а не Україну! Учасники мітингу на Майдані “передали привіт” Зеленському (ФОТО)

На Майдані Незалежності   відбулося віче, головною темою якого є, за словами організаторів, реальний державний переворот, повалення конституційного ладу та узурпація влади. Учасники протесту переконані, що організатори перевороту  знаходяться на Банковій, в Офісі Президента України.  

Акція має назву “ЗахисТИ Україну – зупини переворот”, однак активісти “приготували” лозунги особисто для президента та голови його офісу Андрія Єрмака. 

Так, учасники мітингу тримають плакати, на яких, зокрема, написано “Зраджуй дружину, а не Україну!”, “Кроти у владі”, “Будеш і далі брехати про “Вагнергейт?”,  “Єрмак у Сибір”, “Зеленський – зрадник”, “Вийди звідси”. “Україна зради не терпить”, “Олено, він тебе також зраджує” тощо.

Після виступів політиків та активістів, учасники акції протесту з Майдану рушили на Банкову.

У Києві цьогоріч буде 14 новорічних локацій – вперше їх облаштовуватимуть різні команди

Із 16 грудня у столиці відкриється 14 новорічних локацій для киян та гостей міста. Цьогоріч їх будуть облаштовувати різни команди.

Має бути красиво, адже головна ялинка Києва і країни вже два роки поспіль потрапляла до європейського рейтингу найкрасивіших ялинок.

За словами директорки Департаменту культури КМДА Яни Барінової, облаштування новорічних локацій різними командами не лише дасть новий досвід, а й забезпечить реальну конкуренцію креативних груп, які в боротьбі за відвідувача піднімуть планку якості святкування.

Великий Київ у Google News

підписатися