Пошук різних спеціалістів в інтернеті

Автор: Марія Супрун
19:03 28.01

Інтернет називають віртуальним місцем зустрічі покупця і продавця, своєрідним департаментом послуг і можливостей. Цей спосіб пошуку клієнтів підходить всім. Екстраверти зможуть добре розписати свої вміння, а інтровертам не доведеться червоніти та заїкатися, дивлячись в очі потенційному роботодавцю.

Пошук різних спеціалістів в інтернеті

Коли в квартирі зроблений ремонт, стоять меблі, ніби і не потрібні інші послуги. Однак ми докуповуємо побутові прилади, періодично міняємо сантехніку, замінюємо теплове обладнання. До кого звернутися за підключенням? Ви можете зайти на цю сторінку https://kiev.kabanchik.ua/category/ustanovka-bytovoj-tehniki і за декілька хвилин зрозуміти як викликати майстра для установки побутової техніки в Києві. А ми розповімо про те, що може лишитися поки що трохи незрозумілим.

Звідки беруться фахівці на «Кабанчику»

Платформа не відноситься до прямого роботодавця, зате забезпечує контактування зацікавлених сторін. Серед зареєстрованих на сервісі людей є:

  • самоучки ─ люди, які ретельно опановували обрану тему, вкладали час для вивчення теорії, активно практикувалися і придбали необхідні навички;
  • фахівці, що працюють в зазначеному ними напрямі діяльності. Наприклад, це будівельники і майстри, які мають постійне місце роботи, проте мають вільний час і зацікавлені в додатковому доході.

Для деяких видів зайнятості не потрібен досвід, в необхідно лише відповідальне ставлення. Наприклад, передати посилку потягом, купити ліки, вигуляти собаку.

Виграш або програш у ціні

Звертаючись до сервісного центру, ательє, школи вивчення іноземних мов, ви подумаєте, що там виявиться все краще і надійніше. Не факт!

Ви замовили в бюро перекладів текст. Менеджер завдання взяв, потім шукає вільних фахівців. А якщо таких немає, то збільшує період завершення роботи на пару днів. Перекладач з Kabanchik.ua може взятися за роботу в день отримання замовлення. Він розуміє, що якщо зробить швидко і добре, то це може стати продовженням співпраці. Мінімальна користь ─ гарний, позитивний відгук, залишений замовником. А щоб спочатку викликати у клієнта інтерес до співпраці, виконавець ставить ціну трохи нижче, ніж в бюро перекладів.

Аналогічно вартісна різниця буде відрізнятися і в інших напрямках діяльності. Ви можете подивитися на Kabanchik.ua, виписати для себе кілька позицій, а потім продзвонити офлайн-фірми з такими саме послугами. Ресурс 9-й рік функціонує на ринку України, що свідчить про успіх проекту і його затребуваність.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...