Порушення на 4 маршрутах із 5. Що показала перша перевірка столичних перевізників

Автор: Галина Ворона
19:14 21.09

Сьогодні Комунальна служба перевезень зробила те, що не робила 7 років – перевірила маршрутні автобуси. 4 інспектори вийшли на рейд одразу по 5 маршрутам: 150, 155, 157, 525 та 192. По 4 з них складено акти й будуть винесені попередження.

Порушення на 4 маршрутах із 5. Що показала перша перевірка столичних перевізників

Про це розповів заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, тим, хто сьогодні отримав акти, місто дає один шанс виправитися. За два тижні інспектори знову перевірять, чи зроблять вони висновки.

Костянтин Усов детально розповів, які порушення виявили інспектори у перевізників.

  • 155-й маршрут перевіряли позапланово за скаргою щодо тривалих інтервалів руху. Виявилося, що замість 10 автобусів, прописаних у договорі, на маршруті – лише 2.
  • 525-й не вважає за потрібне вішати ззаду трафарет з номером маршруту.
  • 150-й, де працюють “красунчики” Volvo Hybrid, виїхали взагалі без жодних документів. Довелося висаджувати пасажирів і організовувати для них резервний автобус.
  • 157-й просто втік: побачивши інспекторів, водій зробив вигляд, ніби він просто катається.

Мотлох на дорогах Києва треба замінити на комфортний транспорт. Інспектори КСП перевірять кожну з 1477 маршруток та кожен з 323 комунальних автобусів”, – додав Усов.

Читайте також: Маршрутка по-київськи. У столиці презентували транспорт перевізників, які виграли конкурс

Нагадаємо, столичні маршрутки їздитимуть за новими стандартами, дотримання яких перевірятимуть інспектори Комунальної служби перевезень, “озброєні” термометрами і бодікамерами.
 
Як повідомляв “ВК”, агресивні молодики намагалися зірвати конкурс перевізників на київських маршрутах. Кілька десятків “качків” з колонками та відеокамерами намагалися силою не допустити проведення конкурсу. Завдяки поліції невідомих вивели з приміщення. Попри все конкурс автобусних перевізників відбувся. Нещодавно нові стандарти прийняли ще 34 автобусних маршрути.

Великий Київ у Google News

підписатися