За новими стандартами курсуватимуть ще 34 автобусних маршрути: що зміниться

Автор: Вася Петров
11:05 13.09

Ще 34 автобусних маршрути у Києві працюватимуть за новими стандартами. Відповідні додаткові угоди перевізники, які здійснюють перевезення за чинними договорами, підписали з Київською міською державною адміністрацією. Зокрема, йдеться про уніформу для водіїв та обслуговування українською мовою.

За новими стандартами курсуватимуть ще 34 автобусних маршрути: що зміниться

Про це повідомляє заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

Він розповів, що угода несе багато трансформаційних положень: “уніформа водіїв, обслуговування українською, заборона звукового і візуального «сміття» в салоні, звукові та візуальні сповіщення про зупинки українською та англійською мовами, граничний температурний режим для зими й літа тощо”.

За інформацією Усова, незважаючи на спроби окремих «босів маршруточної мафії» через кулуарні зустрічі й Telegram-чати організувати масове непідписання, перші угоди підписали такі компанії:

  • компанія «Базальт» – 5 маршрутів;
  • компанія «Д-М Київтранс» – 4 маршрути;
  • компанія «Політехавто-Б» – 2 маршрути;
  • компанія «Автосервіс» – 2 маршрути;
  • компанія «Клайт» – 1 маршрут;
  • компанія «Транс-Сіті» – 3 маршрути.
  • компанія «Союз авто» – 17 маршрутів.

Усього у місті близько 150 автобусних маршрутів. Таким чином, станом на сьогодні вже 9 перевізників на 42 маршрутах повністю або частково самозобов’язались дотримуватись стандартів та вимог міста, – повідомив заступник голови КМДА. – Перевізники, у яких закінчується термін дії договору, братимуть участь у нових конкурсах. З точки зору міста, без підписання цього перехідного договору у тих, хто хоче і надалі надавати послуги з перевезення мешканців міста, немає шансів підготуватися до нових стандартів на цих конкурсах”.

Усов додав, що підписання або непідписання цієї додаткової угоди місто сприйматиме як демонстрацію перевізниками готовності дослухатись до нього або ж бажання воювати з ним.

Нагадаємо, про новий стандарт маршрутних перевезень влада оголосила в травні 2021 року (ФОТО).

Читайте такожСправжнє ТАКСі: у передмісті є маршрутка, де працюють водій і такса (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися