Порошенко зустрівся з Варфоломієм (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
14:51 23.08.2021

«Щойно відбулася зустріч з Вселенським Патріархом, з Його Блаженством Митрополитом Епіфанієм, Предстоятелем Православної Церкви України», – повідомив Порошенко журналістам. Він…
Читать дальше

Порошенко зустрівся з Варфоломієм (ФОТО)

«Щойно відбулася зустріч з Вселенським Патріархом, з Його Блаженством Митрополитом Епіфанієм, Предстоятелем Православної Церкви України», – повідомив Порошенко журналістам.

Він зазначив, що візит Вселенського Патріарха в Україну – історична подія.

«Я з великим натхненням дивився вчора і на сльози людей, і на емоції, і на щастя, коли вони слухали молитву Вселенського Патріарха, його Всесвятості Варфоломія, службу божу разом з Предстоятелем нашої церкви, Його Блаженством Епіфанієм. Місія, як покладена на нашу Церкву, – об’єднання всієї України для того, щоб Україна не керувалася з боку країни-агресора, для того, щоб церква була одним з великих фундаментів для розбудови української нації і української державності. Ми сьогодні говоримо не просто про українську державу, а про цивілізаційний вибір українського народу, якому сприяє наша Церква», – пояснив Порошенко. 

Читайте також: Петро Порошенко в Андріївській церкві взяв участь у богослужінні, яке очолив Патріарх Варфоломій (ФОТО)

До слова, раніше п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликав  українців приєднатись до патріотичного флешмобу з нагоди 30-ліття Незалежності – #здатніперемагати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися