Порошенко – західним ЗМІ: Не розповсюджуйте російські фейки про Бандеру

15:42 20.06

П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко закликав західні ЗМІ не поширювати російські фейки щодо «нацистів в Україні» та Степана Бандеру. Він наголосив, що ця теза просувається кремлем по всьому світу, щоб виправдати свою загарбницьку війну.

Порошенко – західним ЗМІ: Не розповсюджуйте російські фейки про Бандеру

Про це він заявив в ефірі телеканалу MSNB.

Ведучий Мехді Хасан під час інтерв’ю зазначив, що Росія прагне переконати світ повірити в те, що Україна «переповнена нацистами».

«Це те, про що вони говорять. І це нонсенс. Водночас ваші критики згадують про Степана Бандеру, «українського націоналіста з антисемітськими настроями та колаборантською історією з нацистською Німеччиною». І в цьому контексті навіть «коктейлі Молотова» ви називаєте «Бандера смузі». Вас звинувачують в тому, що і свої військові автомобілі ви називаєте «бандеромобілі». Що ви можете відповісти своїм критикам, які кажуть, що все це є подарунком для росії. Що ви відповісте нацистській пропаганді про вашу країну?» – запитав журналіст.

«Перше, прошу, – не вірте Путіну. Адже він сповідує концепцію брехні. І російська пропаганда є елементом гібридної війни Росії проти всього світу. Путін веде війну не стільки проти України. Він воює проти всього світу», – сказав Порошенко.

«Не погоджуйтесь із путінськими наративами. Степан Бандера ніколи не був нацистським колаборантом. Знову ж таки, путін протягом перших двох тижнів казав, що ми всі тут, всі українці, є нацистами. А тепер він каже, що весь Західний світ, включно з вами, всі ми є нацистами. Відтак дуже легко зрозуміти, що нам треба працювати спільно», – зауважив лідер “ЄС”.

«Весь вільний світ бореться проти диктатора, проти російської агресії на чолі з путіним, який сам має божевільну уяву як нацист. І тому прошу вас, навіть не поширюйте ці підходи, адже це допомагає країні-агресору», – закликав Порошенко.

Читайте також: Для перемоги Україні потрібні три речі: зброя, зброя і ще раз зброя – Порошенко

Великий Київ у Google News

підписатися