Порошенко вимагає розслідувати, чому влада дозволила вибори до Держдуми на території України

Автор: Марія Супрун
12:52 20.09

Проведення незаконних виборів до Держдуми РФ на території України є неприйнятним і вимагає розслідування правоохоронних органів.

Порошенко вимагає розслідувати, чому влада дозволила вибори до Держдуми на території України

Про це під час погоджувальної ради заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.  

«Я повністю підтримую пропозиції більшості фракцій, які прозвучали щодо негайного розгляду Постанови Верховної Ради про невизнання виборів в Росії у зв’язку з проведенням їх на території анексованої республіки Крим. За визнанням самої російської влади, більше 200 тисяч українських громадян Донбасу, яким були всунуті паспорти, були затягнуті в тому числі і через механізм електронного голосування на ці незаконні вибори», – зазначає Порошенко.

Водночас, Порошенко зазначив, що тут можна побачити політику подвійних стандартів.

«Хотів би нагадати, що за часів моєї каденції за моїм дорученням було заборонено проведення фейкових фальсифікованих виборів Російської Федерації на території України. Тут раптом Офіс президента, влада і окремі представники «Слуг народу» з парламенту дозволяють проводити ці вибори на території консульських і дипломатичних установ в Україні. А як ви зараз збираєтеся звертатися до світової громадськості не визнавати ці вибори, коли ви своїм розпорядженням дозволяєте їх проведення? Це класичний зразок поведінки «слуг»: «піплу – відосики», а самі робите абсолютно неприйнятні речі», – обурився Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» вимагає розслідування, яким чином незаконні вибори проводилися на території України. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що влада готує чергову провокацію проти Петра Порошенка.

Великий Київ у Google News

підписатися