Порошенко вимагає кримінальної відповідальності за шахрайство довкола коронавірусу

12:54 25.01

П’ятий президент України Петро Порошенко закликав ввести кримінальну відповідальність за шахрайство довкола коронавірусу.

Порошенко вимагає кримінальної відповідальності за шахрайство довкола коронавірусу

Про це повідомляє пресслужба “Євросолідарності”. 

Я хотів би нагадати, що рівно рік тому попередній уряд Зеленського розпродав за безцінь всі засоби захисту, залишивши людей – вчителів, лікарів, людей похилого віку абсолютно без масок, без засобів захисту, що спричинило дуже серйозні наслідки», – нагадав Петро Порошенко.

Він також зазначив, що була “жахлива ситуація” з антикоронавірусним фондом. 

Дещо пізніше ми мали жахливу ситуацію, коли ми погодилися на те, щоб сформувати антиковідний фонд, кошти були зібрані з місцевого самоврядування, з культури, з науки, лежали мертвим вантажем без того, щоб бути спрямованими на закупівлю тестів, вакцин, обладнання, кисню і обладнання ліжок», – нагадав п’ятий Президент.

Порошенко зауважив, що Україна заплатила життями людей за злочинну бездіяльність влади. І оскільки кошти потрібно було цій владі спрямовувати на «велике крадівництво» з відкатами, закупівля вакцин не була профінансована. Сьогодні Україна залишилася чи не єдина серед країн, де ще не почалася вакцинація.

За його словами, зараз необхідно за прикладом програми «Доступні ліки» обмежити максимальну ціну на тести і на медикаменти. Крім того, «Європейська Солідарність» ініціює запровадження кримінальної відповідальності за шахрайство із вакцинуванням від ковіду.

Я твердо переконаний, що ми маємо запровадити кримінальну відповідальність за порушення черг – хто має вакцинуватися, починаючи виключно з груп ризику», – говорить Порошенко.

Нагадаємо, раніше лідер партії «Європейська Солідарність» запропонував стратегію подолання наслідків пандемії, яка передбачає тотальне тестування, якісну діагностику, контрольовану самоізоляцію безсимптомних хворих, безкоштовне лікування у медзакладах і вакцинацію. 

Читайте також: “Витрати на тестування, лікування і вакцинацію необхідно включити у податкову знижку для громадян”, – Порошенко

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...