Порошенко відкрив для себе TikTok та опублікував топ блогерів

Автор: Марія Супрун
17:30 03.01.2022

П’ятий президент, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко відкрив для себе TikTok та опублікував свій топ тікток-блогерів.

Порошенко відкрив для себе TikTok та опублікував топ блогерів
оренда квартири Київ

Перелік доступний на його сторінці у Facebook, де він зазначив, що поки що не зараховує себе до прихильників цієї соцмережі, але є над чим замислитися.

Поки не зареєструвався, але переглядаю стрічку і бачу, як стрімко росте ця соцмережа. 5 млн українців, і щодня їх стає ще більше. Мене особисто насторожує засилля російської пропаганди та ботоферм. Переважають російські тренди. Український TikTok ще в передчутті свого розквіту. Це сотні небайдужих юних блогерів та їх аудиторія, яка обирає говорити українською і транслювати рідну культуру. Ми ж, українці, в умовах інформаційної війни маємо захищати країну по всіх фронтах. Тому я вболіваю за «український» TikTok і закликаю підписуватися на наших блогерів, активно коментувати та підтримувати їх на стрімах“, – зазначив Порошенко.

А ось так виглядає топ блогерів Порошенка:

  • https://www.tiktok.com/@zrizana_kosa – Настя «Зрізана коса» висвітлює все, що відбувається навколо, крізь критичне мислення, знання історії та неповторний сарказм.
  • https://www.tiktok.com/@ooh_tetyana – Таня веде затишні розмови про все на світі. Вже з першого відео стає тепло, наче говориш із старою знайомою.
  • https://www.tiktok.com/@chornobrovyi – Данило «Чорнобровий» – один із найперших українських тіктокерів. Він сам перейшов на українську і надихає на це інших.
  • https://www.tiktok.com/@shymanovski – Андрій актор та знавець української мови, який роздає солодощі всім, хто говорить правильно. Він допоможе позбутися слів-паразитів, розкаже цікаві факти про новий правопис, який ми ухвалили 2019 року, і неодмінно усміхне своїми кумедними відео.
  • https://www.tiktok.com/@krapka.krapka – у Софії ви побачите рідкісні світлини поетів ХХ століття, почуєте їхні живі голоси, дізнаєтеся звідки у Пікассо українська вишита сорочка та багато інших фактів про нашу культуру.
  • https://www.tiktok.com/@anything_traditionalua – Уляна займається колекціонуванням українських стародавніх речей. Ці предмети побуту, огорнені затишком Уляниного дому, народними піснями та ароматом кави, закохають вас у себе з першого відео.
  • https://www.tiktok.com/@kraplia – Крапля (це справжнє прізвище Саші) – посольство гумору у ТікТоці. Сама родом із Закарпаття, тому вона збагатить вашу стрічку соковитим діалектом.
  • https://www.tiktok.com/@oisho_btz – Олесь радіоведучий та саундпродюсер. Створює ремікси на хітові українські пісні, які, мов гарячі пиріжки, розлітаються ТікТоком.
  • https://www.tiktok.com/@alhorytm – Володимир допоможе вам стати популярними в ТікТоці, бо знає всі тренди і секрети соцмережі.

Нагадаємо, раніше Порошенко показав найсмішніші меми про себе (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися