Порошенко підтримав ініціативу акторки Ірми Вітовської – про що йдеться

Автор: Марія Супрун
16:40 28.03.2021

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко підтримав заклик талановитої української акторки Ірми Вітовської-Ванца до колег по цеху об’єднати зусилля для боротьби за україномовний контент.

Порошенко підтримав ініціативу акторки Ірми Вітовської – про що йдеться
Світлодіодне освітлення

Про це Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook у відповідь на допис відомої акторки у соцмережі.

Пані Ірма Вітовська-Ванца ініціювала у мистецьких колах дуже важливу дискусію про необхідність створення акторської спілки для боротьби з дефіцитом україномовного контенту. Дійсно прикро, що на 30-му році незалежності ми вимушені все ще «вибивати» місце для україномовного контенту і україномовних митців у культурному просторі“, – написав Порошенко.

За словами лідера “ЄС”, його команда почала системну роботу із підтримки та захисту української мови, української книги та української пісні ще у 2014 і продовжує її і донині.

Особливо важливо сприяти українській культурі тепер, коли за мовчазної згоди влади відбувається демонтаж створених нами спільно із митцями й інтелектуалами культурних інституцій. Тож я щиро підтримую починання пані Ірми. Як писав класик, «Лупайте сю скалу, нехай ні жар, ні холод не спинить вас!»“, – наголошує Порошенко.

Ось допис Ірми Вітовської у Facebook:

Нагадаємо, відео «Плакала» від KAZKA встановило рекорд серед україномовних пісень в YouTube.

Великий Київ у Google News

підписатися