Порошенко назвав завдання №1 у порядку денному зустрічі Байден-Путін (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
20:24 11.06

На зовнішньому фронті в інтересах безпеки України ми точно маємо виступати об’єднаним фронтом, бо по-іншому не переможеш.

Порошенко назвав завдання №1 у порядку денному зустрічі  Байден-Путін (ВІДЕО)
Про це заявив  п’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час Київського безпекового форуму.
 
За словами політика, у світі є величезна кількість проблем, які будуть складати порядок денний зустрічі Байден-Путін: починаючи від Китаю і завершуючи Близьким Сходом, починаючи від глобального тероризму і закінчуючи Північною Африкою і Лівією, починаючи від кліматичних змін і закінчуючи брутальним порушенням міжнародного права Росією по втручанню у вибори в інших країнах.
 
“Але наше завдання №1 у порядку денному цієї зустрічі має бути суверенітет, територіальна цілісність і незалежність України. Я це бачу і маю пропозиції. Україна мала їх хоч викласти якось, висловити українське бачення щодо деокупації Донбасу і обов’язково щодо деокупації Криму. Хтось, не вивчивши матеріальну частину, каже, що до цього Кримом взагалі не займалися, бо люди, може, не читали підручників чи хоча б звітів”, – заявив Порошенко.
 
Він нагадав, що у 2014 році на ГАООН була прийнята резолюція, постанова, рішення, яке називалося під номером 100, бо 100 країн тоді проголосували за засудження незаконної російської анексії Криму. Це тоді, коли Росію боялися всі, а вона ходила і роздавала хабарі. За словами Порошенка, якби тоді не було тієї резолюції, можливо і зараз не було б і Кримської платформи.
 
“Ми беремо активну участь, вітаємо, допомагаємо Кримській платформі. Ще раз хочу наголосити, я маю принципові розбіжності з паном Зеленським і «Слугами народу» через їхню некомпетентність, дилетантство, невизначеність, корупцію, таємні зв’язки з Коломойським. Але на зовнішньому фронті в інтересах безпеки України ми точно маємо виступати об’єднаним фронтом, бо по-іншому не переможеш”, –  зауважив політик.
 
Порошенко додав, що  залишається оптимістом, із твердими сподіваннями, що зустріч буде позитивною.
 
Нагадаємо, Порошенко з волонтерами придбали повний комплекс оптичної розвідки для 10-ї ОГШБр.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...