Порошенко – «95-му кварталу»: замість того, щоб жартувати над українською – жартуйте українською

Автор: Марія Супрун
20:07 14.07

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у відеозверненні привітав рішення Конституційного Суду, який визнав конституційним мовний закон.  

Порошенко – «95-му кварталу»: замість того, щоб жартувати над українською – жартуйте українською

Про це він заявив у відеозверненні.

«Маю для вас дві новини, і обидві хороші, і обидві – про мову. Конституційний Суд України нарешті визнав конституційним закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». І я вас з цим вітаю», – говорить Порошенко.

Він нагадав, що закон про мову атакували два роки.

«Закон, який був прийнятий нашою командою, де доповідачем був Микола Княжицький, Головою Парламенту був Андрій Парубій, і я пишаюся і маю високу честь, бо під цим законом стоїть мій підпис як Президента України, – конституційний. І друге – на Бюджетному комітеті під вашим і нашим тиском ми врятували цей закон. Бо всі  русофільські поправки були відкликані», – наголошує Порошенко.

Лідер «ЄС» додав, що залишилось 24 години, один день до 16 липня, коли цей закон буде функціонувати у повному обсязі. В тому числі для російських і проросійських серіалів, де, намагаючись вислужитися перед агресором, русифікували Україну.

«Закон треба виконувати, в тому числі і «95-му кварталу», який має від мене велику пораду. Краще, ніж жартувати над українською – жартувати українською. І буде вам щастя», – говорить Порошенко.

Нагадаємо, дві третини усіх серіалів на телеканалах демонструються російською.

Читайте також: “Маска “державника” спала з Зеленського” – Порошенко про кінопродукт українською

Великий Київ у Google News

підписатися