“Маска “державника” спала з Зеленського” – Порошенко про кінопродукт українською

13:47 14.06

Комітет, де мали розглядати питання про пересення перекладу кінофільмів та серіалів на українську мову перенесли на завтра. П’ятий президент України Петро Порошенко зазначає, що атаки депутатів монобільшості на українську мову виглядають особливо цинічними напередодні річниці Незалежності.

“Маска “державника” спала з Зеленського” – Порошенко про кінопродукт українською

Про це Петро Порошенко написав у своєму Facebook. 

Спочатку цього року режисери «95-го кварталу» спробували приміряти Зеленському маску державника замість звичної йому ідеології «какая разніца». Але щойно високі державні інтереси вступили в конфлікт з «шкурними» комерційними розрахунками, маска державника Зеленського одразу ж спала. Бо український патріотизм для нього закінчується там, де починається російські гроші за показ «Папіка» «95-го кварталу», який продається на російському ринку”, – сказав він. 

П’ятий президент підкреслив, що влада на словах робить піар нібито на боротьбі з олігархами, а на практиці — лобіює інтереси канала олігархів, який планував і планує заробляти на цьому продукті Зеленського.

Я маю приємну новину для українців. Наші представники об’єднаної опозиції сьогодні не дали проголосувати це на комітеті. І я закликаю, щоб ми зупинили це безглуздя зараз у Верховній Раді, якщо вони будуть планувати винесення  його в зал”, – резюмує Порошенко.

Петро Порошенко також нагадав, що 16 липня має набрати чинності закон про мову, телебачення та радіомовлення, яким було запроваджені квоти на українському телебаченні, радіо, книговидавництві, кіновиробництві.

 

Зазначимо, що сьогодні, 14 червня, під стінами комітетів Верховної Ради зібралася акція на підтримку обов’язкового дубляжу фільмів та серіалів українською мовою. 

“Слуги народу у понеділок і вівторок збираються повністю вивести фільми з-під дії закону про мову”, – заявили організатори акції.

Читайте також: “Слуги” лобіюють інтереси телеканалів, яким “важко знімати серіали українською” – Петро Порошенко

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...