Понівечене тіло України. Київська фотографиня опублікувала шокуючий проєкт

16:06 06.05

Поранення солдатів. що воювали на сході України київська фотографині знімала протягом більш як року. Вона стверджує, що “рани на тілі України – це рани кожного з нас”.

Понівечене тіло України. Київська фотографиня опублікувала шокуючий проєкт

Про проєкт вона розповіла в інтерв’ю для “Радіо “Свобода”. 

Проєкт називається “Цілісність”, він присвячений подіям останніх семи років в Україні. 

Як розказує сама фотографиня, “це шрами захисників суверенітету і територіальної цілісності України”.

На світлинах – молоді хлопці, більшості з них немає й тридцяти. Тобто вони народилися вже після 1991 року, в незалежній Україні. Всі вони пішли служити, тому що їхня країна опинилася в небезпеці. Кожен прожив доволі драматичну історію. На щастя, вони залишилися живі. Але українські військові продовжують отримувати поранення і гинути на сході країни – з початку 2021 року, незважаючи на перемир’я, в результаті обстрілів загинули вже десятки військових”.

Через це поранення Євген втратив два життєво важливих органи: нирку і селезінку

Як зазначає авторка проєкту, усі герої циклу повернулись до звичайного життя.

Це абсолютно різні поранення, не тільки міни, це і осколкові, і кульові поранення. Один із цих хлопців був поранений, обгорів у танку і після цього потрапив у полон, де його катували. Але я намагаюся не відволікати глядача на деталі особистих історій, ця серія – алегорична і символічна. Я проводжу паралель між тим, через що проходить наша держава, і досвідом конкретних людей. Моя країна виявилася жертвою агресії і окупації. Мені не подобається слово «жертва», але ми перебуваємо в ситуації, коли змушені захищатися і протистояти”,

–  додає фотографиня. 

Читайте також: “Госпітальєри” та торт під кулями. Історія киянки та захисниці Катерини Приймак

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...