Полярний експрес запрошує маленьких киян на новорічну екскурсію

14:48 05.01.2021

На Київській дитячій залізниці курсує святковий поїзд “Полярний експрес”. Він працюватиме у Сирецькому парку столиці до 7 січня включно.

Полярний експрес запрошує маленьких киян на новорічну екскурсію

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Київської дитячої залізниці.

Так, поїзд відправляється зі станції “Київ-Пасажирський дитячий”  о 10:30, 11:50, 13:10, 14:30, 15:50 та о 17:10.

За словами організаторів ініціативи, поїзд сформовано з шести пасажирських вагонів та тепловоза. Під час однієї подорожі “Полярний експрес” проїжджатиме понад 6 км за 30 хвилин. 

Для створення новорічного настрою працівники залізниці підібрали відповідний музичний супровід, святкова музика гратиме як у вагонах, так і на станціях залізниці. На вході до дитячої залізниці гостей зустрічатиме святково вбрана ялинка. Окрім того, пасажири зможуть відвідати музей історії Південно-Західної залізниці у супроводі екскурсовода.

Зазначається, що залізнична розвага працює з дотриманням усіх санітарних норм, встановлених на час дії карантину.

 

Звернемо увагу, що дитяча залізниця працює як атракція і не виконує функції приміського та дальнього сполучення. Це означає, що різним категоріям пільговиків продаж квитків буде здійснюватись без знижок. 

Нагадаємо, що Петро та Марина Порошенки влаштували подорож у новорічне свято для вихованців дитбудинків у зимовому містечку Roshen Winter Village.

Читайте також: Директор дитячої лікарні розповів, чому Новий рік – небезпечне свято для малюків

Великий Київ у Google News

підписатися