Поліція виявила понад 1360 порушень карантину в Києві (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
12:52 29.11.2021

Протягом тижня, що минув, столичні правоохоронці під час перевірок дотримання карантину виявили 1364 адміністративних правопорушення.

Поліція виявила понад 1360 порушень карантину в Києві (ВІДЕО)

Про це сьогодні, 29 листопада, повідомив Відділ комунікації поліції Києва.

З 22 листопада мобільні групи, що здійснюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, перевірили 8 701 об’єкт господарської діяльності та задокументували 1257 адміністративних правопорушень за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення“, – повідомили у поліції.

Правоохоронці нагадали, що за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил, відповідно до ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, частиною другою цієї ж статті передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як повідомлялося, протягом минулої доби, 28 листопада, в Києві було зафіксовано 431 новий випадок зараження коронавірусом. Померло 45 людей, у тому числі чотиримісячний хлопчик.

Читайте також: Новий штам коронавірусу “Omicron” небезпечний для молоді: висновок ВООЗ

Великий Київ у Google News

підписатися