Поліція назвала точну кількість затриманих під час сутичок біля Ради. Далеко не всі з них є ФОПами

Автор: Володимир Хлєбников
20:12 26.01

Внаслідок сутичок біля Верховної Ради 25 січня 18 правоохоронців отримали тілесні ушкодження, у тому числі переломи, закриті черепно-мозкові травми та хімічні опіки очей. До управління поліції було доставлено понад 60 найактивніших учасників сутичок.

Поліція назвала точну кількість затриманих під час сутичок біля Ради. Далеко не всі з них є ФОПами

Про це повідомила начальник управління комунікації Національної поліції Києва Оксана Блищик.

Як писав “ВК”, вдень 25 січня підприємці та активісти з різних міст України прийшли до парламенту із закликом ухвалити проєкти закону, які дозволять зберегти спрощену систему оподаткування. В якійсь момент вони спробували прорвати кордон поліції. Згодом силовики перейшли у “контрнаступ”: відтіснили протестувальників, захопили їхню сцену та почали затримувати найактивніших учасників.

Станом на вечір 26 січня у медичних закладах перебувають троє правоохоронців, повідомила Блищик.

“Зі служби 103 надійшло три повідомлення про звернення із тілесними ушкодженнями трьох учасників акції. За інформацією лікарів, в однієї жінки, яка перебувала в натовпі мітингувальників, діагностовано перелом передпліччя і трьох ребер”, – проінформувала вона.

Усього до Печерського управління поліції було доставлено 63 найактивніших учасники сутичок під Радою. Після перевірки з’ясувалося, що лише 38 з них дійсно є підприємцями (ФОПами), а ще п’ятеро раніше займалися підприємницькою діяльністю. Наразі розпочато два кримінальних провадження щодо сутичок під Радою.

Дивіться також: Протестувальники показали, як діяла поліція під час розгону мітингу під Радою (ВІДЕО)

Крім того, Блищик повідомила, що під час акції група протестувальників перешкоджала професійній діяльності журналістці “5 каналу”. за цим фактом також розпочато кримінальне провадження.

Також вона спростувала повідомлення про загибель одного з учасників протесту.

Як писав “ВК”, 26 січня підприємці знову влаштували мітинг біля будівлі Верховної Ради. Свою акцію вони оголосили безстроковою.

Великий Київ у Google News

підписатися