Погорів на хабарі: НАБУ та САП завершили розслідувати справу судді з Броварів

18:48 20.11

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування справи за підозрою судді Броварського міськрайонного суду Київської області Володимира Сердинського в одержанні 4000 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Погорів на хабарі: НАБУ та САП завершили розслідувати справу судді з Броварів
оренда квартири Київ

Про це повідомляє прес-служба САП.

«Прокурор САП ухвалив рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно судді Броварського міськрайонного суду Київської області, який підозрюється в одержанні 4000 доларів неправомірної вигоди. На сьогодні за дорученням САП детективами НАБУ відкрито матеріали справи стороні захисту для ознайомлення», – інформує прокуратура.

Нагадаємо, за версією слідства, суддя одержав неправомірну вигоду від представника однієї зі сторін у цивільній справі за ухвалення рішення в її інтересах. Частину неправомірної вигоди у сумі 1000 доларів він отримав раніше за ухвалення ним рішення про витребування доказів у справі. Під час одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 3000 дол. за ухвалення ним у цей день рішення про стягнення боргу на користь позивача його викрили «на гарячому» детективи НАБУ.

 

Великий Київ у Google News

підписатися