Поганий сигнал: у Києві не змогли обрати директора Голосіївського парку

Автор: Марія Супрун
13:36 07.09.2021

Комісія Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів не обрала голову Національного природного парку «Голосіївський» через «невідповідність учасників». У конкурсі, що відбувся 2 вересня, за посаду змагалися троє претендентів.

Поганий сигнал: у Києві не змогли обрати директора Голосіївського парку
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє у Facebook активістка Альонп Дєньга. За її словами, комісія “злила” попередній конкурс і оголосила новий.

На конкурс прийшло чимало журналістів. Вочевидь, така увага до конкурсу трохи шокувала комісію, як і кількість рекомендаційних листів, шуму в ЗМІ, публікацій в соцмережах від активістів“, – написала активістка.

На посаду директора парку претендували три кандидати (Олександр Артеменко, Андрій Хрутьба та Олександр Чорнобров) — два співробітники парку з профільною освітою та колишній прокурор часів Януковича, який, за твердженням активістки, є другом забудовників. Зараз обов’язки директора парку виконує Андрій Хрутьба. Його підозрюють в хабарництві

Дєньга також зауважила, що “це поганий сигнал, який означає, що тепер на посаду шукатимуть свого зручного кандидата”.

Тепер будуть уважніше, підберуть людину з чистою репутацією. Можливо АТОшника або якогось нерозбірливого еколога, щоб дискредитувати можливе невдоволення громади. Не зрозуміло хто складе йому конкуренцію з адекватних кандидатів, спеціалістів, які підуть захищати й розвивати нацпарк одиниці, а бариг, готових врізати заповідний ліс – тьма, тільки свисни. А найголовніше, ми не знаємо за якими такими критеріями кандидати стали “невідповідними”“, – підсумувала активістка.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посадовець НПП “Голосіївський” вимагав та одержав від цього ж підприємця ще 54 тис. гривень за прискорення укладання договору для здійснення цієї діяльності. Згодом стало відомо, що це були обвинувачення щодо  в.о. директора Голосіївського парку, якого згодом випустили під нічний домашній арешт.

Читайте також: Скейт-зона та різні майданчики: Голосіївський парк капітально відремонтують

Великий Київ у Google News

підписатися