Один з кандидатів на посаду директора Нацпарку “Голосіївський” – експрокурор за Пшонки: журналістів кличуть на допомогу

Автор: Любава Лисичкіна
17:53 01.09

Завтра відбудеться конкурс на посаду директора НПП “Голосіївський”, єдиного національного парку в межах міста в Україні. 

Один з кандидатів на посаду директора Нацпарку “Голосіївський” – експрокурор за Пшонки: журналістів кличуть на допомогу
Про це повідомила у Facebook Олена Деньга.
 
За словами дописувачки, на конкурс пройшли 3 кандидати: два співробітники НПП, з гарною репутацією людей, що піклуються про ліс, довкілля та екологію та один мисливець, колишній прокурор за Пшонки та екс-заступник голови тюрьми.
 
“Очевидно, що в міністерстві намагаються просунути свого, вигідного кандидата, який вже хизується великими планами на розвиток парку. Серед його друзів у фб – чинні забудовники парку. Немає сумніву, що людина, яка займається вбивством тварин заради розваги та була прокурором за Пшонки не може обіймати посаду директора національного парку. А ще сюди входять території Конче-Заспи, Лісників та Святошино… дуже ласі шматки”, – характеризує ситуацію Деньга.
 
Киянка звертає увагу громадськості та представників ЗМІ на тому, що чим більше буде сторонніх спостерігачів, тим більше буде шансів на прозорий конкурс і тим більший шанс відстояти парк і його землю. Вона  зазначає, що вхід на конкурс закритий, можна буде зайти тільки за журналістської акредитації.  
 
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посадовець НПП “Голосіївський” вимагав та одержав від цього ж підприємця ще 54 тис. гривень за прискорення укладання договору для здійснення цієї діяльності. Згодом стало відомо, що це були обвинувачення щодо  в.о. директора Голосіївського парку, якого згодом випустили під нічний домашній арешт.
 

Великий Київ у Google News

підписатися