Подільсько-Воскресенський міст засяяв. Наступний етап – встановлення 780-тонного прогону

08:44 06.10

На арочному мосту, який є частиною Подільсько-Воскресенського мостового переходу, вже закінчили монтаж освітлення, тривають роботи з демонтажу тимчасових опор. Наразі роботи продовжуються на всіх участках, будівельники готуються наприкінці жовтня встановити 780-тонний прогон з допомогою потужної спецтехніки та плавзасобів.

Подільсько-Воскресенський міст засяяв. Наступний етап – встановлення 780-тонного прогону

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у Телеграм-каналі.

Також він оприлюднив відео про те, як тепер виглядає міст з підсвіткою.

На завершальному етапі будівництво арочного мосту, який є частиною Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Тут вже закінчили монтаж освітлення і тривають роботи з демонтажу тимчасових опор. Змонтовані всі нові ванти, міст почали опускати в проектне положення. Сьогодні ми увімкнули освітлення на всіх ділянках цього великого об’єкту. Робимо все, щоб до кінця року відкрити автосполучення Подільсько-Воскресенським. А наступним етапом буде будівництво метро на Троєщину”, – розповів Віталій Кличко.

За його словами, тривають роботи на всіх майданчиках будівництва мостового переходу. Спеціалісти з Бельгії вже завершили монтаж прогонової будови заїзду на міст з вулиці Набережно-Хрещатицької в районі вулиці Верхній Вал. Загальна вага металоконструкцій – 780 тонн, довжина – 143 метри. Встановлюватимуть конструкцію з допомогою потужної спецтехніки та плавзасобів. Завершити ці роботи планують до кінця жовтня.

Також тривають роботи з будівництва ділянки Подільського мостового переходу від дамби Русанівських садів до шляхопроводу через залізницю. Облаштовують і огороджуючі конструкції перегінних тунелів метрополітену, здійснюють земляні роботи, а також роботи з влаштування насипу.

Нагадаємо,

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...