Подарунок ЗСУ на 23 лютого. «Укрпошта» після скандалу перенесла випуск марки

Автор: Марія Супрун
13:55 19.02

“Укрпошта” після критики вирішила перенести дату введення в обіг поштових марок “Збройні Сили України. Сухопутні війська”, яка була запланована на радянське свято 23 лютого. Тепер їх презентують 14 березня – у День українського добровольця.

Подарунок ЗСУ на 23 лютого. «Укрпошта» після скандалу перенесла випуск марки

Про це повідомила пресслужба компанії. 

За їх словами, скандальну дату обрали як інфопривід для привернення уваги до марок, і як ознаку того, що ця сторінка історії давно в минулому і нам у сучасній Україні є, що протиставити агресору. Жодним чином не з метою вшанувати день радянської армії, а навпаки – української.

“Така ініціатива була сприйнята українцями неоднозначно. Ми усвідомлюємо чутливість теми і дослухаємося до думки людей, тому приймаємо позицію Генерального Штабу ЗСУ перенести дату спецпогашення поштових марок “Збройні Сили України. Сухопутні війська” на 14 березня – День українського добровольця”, – йдеться у повідомленні.

В “Укрпошті” також нагадали, що за часи російської окупації випустили понад 20 художніх марок патріотичної тематики, серед яких “Слава Україні!”, яка отримала 1-у премію на міжнародній виставці в Мадриді, “Передова”, “Вони вистояли! Не витримав бетон!” та багато інших.

Нагадаємо, «Укрпошта» вирішили 23 лютого ввести в обіг поштові марки «Збройні сили України. Сухопутні війська», чим викликала негативну реакцію. А в Міноборони зазначали, що це рішення не  узгоджувалося ні з міністерством, ні зі Збройними Силами України.

Великий Київ у Google News

підписатися