Директор ВДНГ дізнався з новин про можливий госпіталь в Експоцентрі

17:54 30.10.2020

Генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін каже, що про можливе розгортання мобільного госпіталю в Національному експоцентрі дізнався з новин. Він припускає що це непорозуміння.

Директор ВДНГ дізнався з новин про можливий госпіталь в Експоцентрі

Про це він написав у Facebook.

Дізнався щойно з новин, що на ВДНГ може з’явитися госпіталь для людей, хворих на коронавірус. Про це публічно повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. А саме, що в Києві, зокрема на ВДНГ, може з’явитися мобільний госпіталь для боротьби з пандемією коронавирусу, якщо лікарні будуть переповнені”, – зазначив Мушкін.

Він зізнався, що ця новина для нього несподівана, адже ні від Міністерства охорони здоров’я, ні від будь-якого іншого державного закладу не надходило запитів про розміщення на території Експоцентру будь-яких мобільних госпіталів.

За його словами, на зиму ВДНГ планує традиційну паркова програма «Зимової країни», для неї будують локації.

Мушкін опасається, що новина про розміщення госпіталю може налякати відвідувачів ВДНГ, завдавши “непоправної шкоди державній установі, якщо без попереднього діалогу, підготовки і узгодження повідомлень виходити з публічними заявами”.

Я не розумію, чи можна технічно розгорнути госпіталь, зробивши це безпечно для мільйонів гуляють в парковій зоні Експоцентру. Напевно, можна. Але з точки зору управління інформацією, формування публічних повідомлень, підвищення поінформованості людей, при чому так, щоб не нашкодити колосальній роботі по формуванню позиціонування і репутації Експоцентру, виходити в інформаційне поле в режимі монологу вважаю неправильним”, – зауважив посадовець.

Він вважає, що місія ВДНГ як державної інституції і публічного простору – створити для киян територію безпеки, місце, куди можна прийти і на час сховатися від постійного потоку негативу, страхів, розслабитися і підняти настрій на свіжому повітрі – наразі є дуже важливою

Ми виразно точно підтримуємо заходи по боротьбі з пандемією. Але, на мій погляд, підготовка до такої ініціативи, як мобільні госпіталі, повинна проходити трохи інакше. Як мінімум – з відкритим діалогом, в якому беруть участь всі сторони”, – додав Мушкін.

Читайте такожНове зонування: на Київщині ще два міста “почервоніли”, Київ – помаранчевий

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що для розгортання інфекційних госпіталів для хворих COVID-19 запропоновано 3 столичні локації.

Великий Київ у Google News

підписатися