Початок літа у Києві: періодичні дощі, красиві хмари і холодяка

10:13 01.06

Поки одні погодні спеціалісти підсумовують результати зовсім не ласкавого травня, інші вже спрогнозували, з яким настроєм зустріне нас перший місяць літа. Якщо коротко охарактеризувати погоду найближчих днів, то можна сказати лише одне: травень і червень змовились.

Початок літа у Києві: періодичні дощі, красиві хмари і холодяка

Як пише у Facebook синоптик Наталка Діденко, у Києві 1 червня – періодичні дощі, красиві хмари і холодяка, вдень близько +12… +14 градусів. 

Поступове потепління, за її словами, почнеться з середи.

А психологічну позначку +20 градусів і вище будемо ловити на віконних та автомобільних термометрах і скидати з плечей зайвий остогидлий гардеробний груз 6, 7, 8, 9 червня”, – зазначає Діденко.

Додамо також, що, за прогнозами Укргідрометцентру, єдиним днем без дощу буде середа, 3 червня, а з четверга разом з підвищенням температури у Київ частіше будуть навідуватись грози.

До п’ятниці вдень повинно потеплішати до +20… +22, а вночі – до +11… +13.

загрузка...

Нагадаємо, у цьому році вперше за 140 років в Україні не наступила метеорологічна зима – виявилось, що у нашій країні глобальне потепління відбувається швидше, ніж в світі. У той час як березень також виявився багатим на температурні максимуми, травень не жалів дощу. Поки що єдиним “нормальним” місяцем за весь рік був квітень – настільки, що метеорологи аж здивувались. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...