Квітнева погода здивувала своєю “нормальністю”

10:49 04.05

На тлі стрімкого потепління, посухи та ще епідемії, що додалась, дивину викликає вже не щось надзвичайне, а навпаки, те, що залишається незмінним. Ось наприклад, цьогорічний квітень приємно вразив своєю звичайністю. Середньомісячна температура повітря другого місяця весни у Києві склала  +9,9 °С, що лише на 1,2 °С вище за кліматичну норму.

Квітнева погода здивувала своєю “нормальністю”

Про це повідомляють метеорологи за даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. 

Найхолодніше у Києві було 1 квітня, коли мінімальна температура під ранок опустилась до -2,7 °С, а найтепліше – 30 квітня, коли максимальна температура після полудня піднялась до +24,1 °С.

Опадів на пр-ті Науки випало 36 мм, що склало 74%  кліматичної норми.

Отже, якщо не рахувати пилової бурі, яка спостерігалась 16 квітня і викликала підвищений рівень забруднення повітря, можна сказати, що квітнева погода була прихильною до киян – навіть дощовий рекорд 26 числа, був не лише сприятливим, а ще й необхідним: безсніжну зиму пам’ятаємо усі.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії 
 
Як повідомлялось, у цьому році вперше за 140 років в Україні не наступила метеорологічна зима. Виявилось, що у нашій країні глобальне потепління відбувається швидше, ніж в світі.
 
Читайте також:

загрузка...