Онлайн-карта МЗС про умови в’їзду в інші країни

13:21 22.06.2020

Українцям, що люблять подорожувати світом, буде легше розібратись, у яку країну можна в’їжджати, а у яку – ні, завдяки інтерактивній онлайн-карті, яку розробило МЗС. Ця карта дозволяє перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту для громадян України у будь-якій країні світу. 

Онлайн-карта МЗС про умови в’їзду в інші країни

Про це повідомляє пресслужба уряду.

Інтерактивна карта відображає режими в‘їзду та транзиту у всіх країнах світу на основі оперативної і перевіреної інформації Міністерства закордонних справ України і закордонних дипломатичних установ. Дані карти регулярно оновлюються. Три шари інформації дозволяють перевірити, чи можна в’їхати до країни чи проїхати її транзитом, та за яких умов. 

Це карта для людей. Уряди країн світу запроваджують обмеження на пересування через пандемію COVID-19. Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а куди – ні? Наша нова карта дозволить громадянам України уникнути плутанини”, – сказав глава МЗС Дмитро Кулеба на брифінгу.

За його словами, кожен українець тепер має доступ до актуальної інформації про обмеження пересування та сполучення в інших країнах у будь-який час доби просто на екрані свого комп’ютера чи смартфона. 

Дмитро Кулеба зауважив, що навіть після завершення пандемії COVID-19 онлайн-карта залишатиметься зручним інструментом для громадян при плануванні подорожей за кордон. 

Карта вже працює у тестовому режимі та доступна за посиланням.

В МЗС звернули увагу, що згаданий онлайн-інструмент не є політичною картою світу. В основі зображення лежить картографічна модель. 

Читайте також: Прибути завчасно з масками та санітайзером – пам’ятка для пасажирів “Борисполю”

Як повідомлялося, з 15 червня Україна відкрила кордони і відновила міжнародні авіарейси. Зокрема, аеропорт “Бориспіль” опублікував нові правила обслуговування пасажирів. В аеропорту в планах 15 регулярних рейсів. Втім, чи будуть вони виконуватись – не відомо. Компанії, що почали продаж квитків, не бачать великого попиту.

Для українців і громадян інших країн, які прибувають з-за кордону в Україну, запровадили адаптивний підхід до самоізоляції/обсервації. Країни діляться на 2 зони – “червону” і “зелену”, відповідно до кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення. Усі, хто прибув з “червоної зони” (де показник більший, ніж 40 активних випадків на 100 тис. населення), будуть відправлятись на обсервацію/самоізоляцію на 14 днів після перетину кордону.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...