“Планета кіно” може закритися через карантин вихідного дня – як підтримати

13:26 16.11.2020

Мережа кінотеатрів «Планета кіно» може закритися через запроваджений в Україні карантин вихідного дня, оскільки 80% доходу кінотеатрів припадає саме на вихідні.

“Планета кіно” може закритися через карантин вихідного дня – як підтримати

Про це повідомив співвласник мережі Дмитро Деркач на своїй сторінці у Facebook.

“Ну що ж карантин вихідного дня ввели, ніяких компенсацій, податкових канікул, безпроцентних позик, допомоги співробітникам закритих компаній. Кінотеатри до 80% доходу отримують саме у вихідні. У будні дні люди не ходять в кінотеатри, вони активно натовпами їздять в громадському транспорті”, – написав Деркач.

За його словами, мережа попрацює тиждень, а після цього, ймовірно, доведеться закрити всі кінотеатри та звільнити 500 співробітників, які залишаться без роботи і зарплати у скрутний час.

“І це все при тому, що у нас безпечно, що підтверджується міжнародними дослідженнями. У нас набагато безпечніше громадського транспорту, який продовжить переповняться в будні дні. Я не розумію, як можна було придумати цей ідіотизм вихідного дня”, – підсумував Деркач.

Також співвласник “Планети кіно” подякував користувачам за підтримку та розповів, як допомогти кінотеатрам.

“Мені дуже приємно і зворушливо, що багато хто з вас пропонують допомогу. Приходьте в кіно в будні дні, це буде найкраща допомога….Знаю, що це складно, але може бути хтось перенесе у себе в компаніях вихідні на четвер-п’ятницю. Це теж допоможе всім, кому заборонили працювати в суботу-неділю”, – додав Деркач.

Нагадаємо, Кабмін до кінця місяця ввів карантин вихідного дня – що працюватиме. Водночас, у Верховній Раді хочуть скасувати ці обмеження.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...