План на три роки – $1 мільйон. Випускник КПІ розробив унікальний стартап

Автор: Тетяна Сененко
18:56 26.10.2021

Розробка випускника економічного факультету Київського політехнічного інституту Олександра Волошина має назву Postello

План на три роки – $1 мільйон. Випускник КПІ розробив унікальний стартап

Про це повідомляє dev.ua.

27-річний розробник Олександр Волошин розповів, що він створив стартап, в якому змусив працювати на себе нейронні мережі. Його Postello генерує контент для соціальних мереж і управляє ним. Олександр впевнений – такий сервіс є знахідкою для бізнесу і якісною заміною ледачим копірайтерам.

Postello — це інструмент, який допомагає підприємцям з мікро- і малого бізнесу зі створенням контенту для соціальних мереж, щоб вони могли показати свою присутність онлайн, і таким чином підвищити довіру до своїх товарів або послуг.

Postello має дві моделі. MVP-модель є безкоштовною, проте в ній недоступна частина функцій. Безкоштовна версія передбачає генерацію до 10 постів на місяць для соціальних мереж, їх відправку і редагування. Платна модель – це повна версія, яка відкривається після оплати в $49,99 на рік. Вона вже передбачає надання контент-плану, безлімітну генерацію і редагування постів, а також редагування зображень.

Фінансування на розробку – $25 000 – Волошин отримав у жовтні 2020 року Postello на конкурсі грантів від Ukrainian Startup Fund.

Додаток поки доступний тільки англійською. Цільова аудиторія, на яку працює Postello, — малий і середній бізнес, self employed і всі люди, яким не потрібен унікальний tone of voice, але необхідна постійна присутність у соцмережах, щоб клієнти бачили там активність. У цю ж групу входять SMM-ники, які бачать в цьому сервісі можливість економії свого часу.

Нині розробкою вже користуються близько 1000 англомовних користувачів. Динаміка місячного приросту користувачів на платформу складає вже +14%.

Олександ Волошин упевнений, що до своїх 30 років завдяки цьому сервісу стане доларовим мільйонером.

Окрім Postello, стартапер встиг як Project-менеджер створити з нуля проєкт з проведення будівельних онлайн-тендерів і був співзасновником у проєктах з лідогенерації та outbound на західному ринку. Випускник КПІ до того ж розбирається в торгівлі криптовалютами.

Надалі у сервісі планується впровадити іспанську мову — другу за поширенням у світі. Також Олександр замислюється над тим, щоб додати можливість використання платформи й для російськомовної аудиторії, яка налічує близько 100 млн користувачів в день.

Нагадаємо, учениця Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ” здобула золото на конкурсі інноваційних винаходів у Канаді.

Великий Київ у Google News

підписатися