Півмільйонний штраф “Динамо”, новий реабілітаційний центр та продовження дії COVID-сертифікату: найбільш резонансні події дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:41 24.09

Сьогодні, 24 вересня, стало відомо, що через бійку на стадіоні було оштрафовано ФК “Динамо”. Крім цього киян можна привітати – в місті з’явиться новий , найбільший в Україні, реабілітаційний центр, а дію ковід-сертифікату подовжили до одного року.

Півмільйонний штраф “Динамо”, новий реабілітаційний центр та продовження дії COVID-сертифікату: найбільш резонансні події дня

“Великий Київ” зібрав ті новини, якими сьогодні цікавилося найбільше читачів.

ФК “Динамо” оштрафували на півмільйона гривень – причина

Контрольно-дисциплінарний комітет оштрафував київське “Динамо”.

Причиною стала неналежна поведінка вболівальників під час матчу з “Олександрією”, який відбувся 18 вересня в рамках 8-го туру української Прем’єр-ліги.

На Троєщині відкриють найбільший в Україні реабілітаційний центр

Рішення про створення нового реабілітаційного центру у Деснянському районі столиці Київрада прийняла вчора 23 вересня на пленарному засіданні. У цьому закладі проходитимуть соціально-психологічну реабілітацію діти та молодь з функціональними обмеженнями.

Проєкт рішення передбачає передачу у постійне користування земельної ділянки площею майже 0,4 га Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, який знаходиться на вулиці Закревського, 3.

Як продовжити дію COVID-сертифіката: пояснює МОЗ

Covid-сертифікати, які були видані до ухвалення постанови уряду про продовження терміну дії на рік документів про вакцинацію, потрібно буде перезавантажити за місяць до завершення терміну їхньої дії.

Великий Київ у Google News

підписатися