Піти з життя. Стало відомо скільки киян наклали на себе руки

Автор: Любава Лисичкіна
20:55 29.01

Людина вчиняє самогубство здебільшого з власної волі , без сторонньої допомоги, перебуваючи при свідомості й чітко розуміючи наслідки свого вчинку, маючи твердий намір піти з життя. За даними МВС в Україні у 2020 році було скоєно 7654 суїцидів.

Піти з життя. Стало відомо скільки киян наклали на себе руки

Як пише   Chas News, статистика  за фактами самогубств по країні навіть менша, ніж у 2019 році. Тоді було зафіксовано  7730 випадків.

Відповідно до даних МВС, які має видання,  у 2020 році у столиці наклали на себе руки 356 осіб. У Київській області трохи більше – 461 людина. 

Найбільше людей покінчили життя у Дніпропетровській області  – 745 випадків, а найменший показник  є в Тернопільському регіоні –  108.

Як пише видання, на психічний та емоційний стани українців вплинули соціально-економічні фактори пандемії коронавірусу.   Великі економічні кризи також спричиняють сплеск самогубств.  Для  того, щоб позбутися думок про смерть,  можна  використовувати «коло ресурсів».  До нього відносяться спорт, прогулянки, смачна їжа, кіно, книжки тощо. Тобто час від часу потрібно займатися тим, що надає сил рухатись далі.

Нагадаємо, поліція Київщини розслідує факт загибелі 10-річного хлопчика у селищі Чайки, який випав з 15 поверху.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...