Пішов у засвіти один з найкращих диригентів сучасності – Аллін Власенко

Автор: Любава Лисичкіна
19:22 23.11

Власенко з 1971 року працював у Київському театрі опери та балету.

Пішов у засвіти один з найкращих диригентів сучасності – Аллін Власенко Фото: Facebook Нацопери
Про смерть повідомили у Національній опері  України імені Т. Г. Шевченка.
 
“Пішов у засвіти на 83-му році життя один з найкращих диригентів сучасності – Аллін Григорович Власенко. Три роки тому Маестро відзначив 60-річний творчий ювілей”, – повідомили в опері.
 
Власенко  –  народний артист України, професор Національної музичної академії України імені Петра Чайковського,  у  27 років став  диригентом Державного симфонічного оркестру України.
 
У 1967 році  став викладачем Київської державної консерваторії. Сформував власну диригентську школу. З 1971 року працював у Київському театрі опери та балету.
 
На його творчому рахунку — понад півсотні оперних і балетних вистав, чимало з яких він очолив як постановник. Серед останніх — «Майстер і Маргарита» на збірну музику і «Вечори на хуторі біля Диканьки» («Ніч перед Різдвом») Євгена Станковича, котрі незмінно збирають повну залу Національної опери України.
 
Мав унікальний педагогічний талант. Підтвердження цьому — плеяда молодих талановитих майстрів, яких він виховав за майже 50 років праці в Національній музичній академії України імені П. Чайковського.  
 
Причина смерті наразі невідома.
 

Великий Київ у Google News

підписатися