Вбивство чи самогубство? Колишнього суддю Солом’янського райсуду Зінченка знайдено мертвим

Автор: Володимир Хлєбников
17:45 23.11

В Києві знайдено мертвим колишнього суддю Солом’янського районного суду Сергія Зінченка, який проходив по справі про привласнення квартир покійників. Знайомі померлого стверджують, що його вбили.

Вбивство чи самогубство? Колишнього суддю Солом’янського райсуду Зінченка знайдено мертвим

Про загибель екссудді повідомила його адвокатка Лариса Криворучко. При цьому вона стверджує, що

Трагічна новина: застрелили клієнта – екссуддю Солом’янського районного суду м. Києва Зінченка Сергія Володимировича. Наші співчуття дружині, дитині, родичам… Про дату та час похорону повідомлю додатково“, – написала вона сьогодні у своєму Facebook.

Вона також оприлюднила номер банківської картки дружини свого померлого клієнта.

В поліції інформацію про загибель колишнього служителя Феміди підтвердили.  “Це сталося у четвер, 18 листопада. Шевченківський район, вулиця Лук’янівська. Попередньо йшло як самогубство”, – сказав представник Поліції Києва “Українським новинам“.

Читайте також: Їхала п’яна і ледь не повбивала людей: суд визнав винною суддю Дарницького райсуду

Разом з тим обізнане джерело “Судового репортера” також наполягає на версії про вбивство і пов’язує його зі справою, фігурантом якої був Зінченко.

Подія згідно з відомостями правоохоронних органів зареєстрована як самогубство. Первинні дані зазначають: двері квартири були зачинені, труп знаходився всередині. Однак дані обставини не відповідають дійсності. Поліція, яка прибула на місце, зафіксувала відкриті двері квартири, і труп екссудді Зінченка С.В. На місці були наші люди, двері були відчинені, самогубства там ніякого не було. Застрелили у власній квартирі. Дружини і сина не було”, — розповіло джерело.

Співрозмовник видання також стверджує, що квартира, в якій знайшли тіло екссудді, була “переписана на невідому третю особу“.

Вірогідність того, що Сергій Володимирович сам відчужив власну квартиру сторонній особі, яка належить його малолітній дитині, — 0,001%. На передодні в нього було прекрасне почуття і гарний настрій, передумов до самогубства не було, він планував ряд ділових справ, зустрічей, проєктів. Надто багато загадкових обставин», — додав він.

В поліцію цю інформацію не коментують.

Читайте також: Справу екссудді Дніпровського райсуду Києва Чауса направлено до ВАКС

Довідка. Сергій Зінченко фігурував у справі про заволодіння столичними квартирами померлих осіб за підробленими документами. У березні 2018 йому повідомили про підозру в замаху на шахрайство і пособництво у підробленні документів. Мова йшла про так звану схему з покійниками.

Справа за обвинуваченням Зінченка з 2019 року перебувала у Шевченківському суді Києва. Минулої п’ятниці, 19 листопада, там було заплановане чергове судове засідання, яке, вочевидь, не відбулося через неявку обвинуваченого.

26 січня 2019 року Зінченка було затримано затримали на хабарі Посередником в отриманні хабаря, за даними ЗМІ, був директор адвокатського бюро “ПМ і Компанія” Віталій Холоденко. Отриманий хабар в розмірі 22000 доларів США вони мали передати службовим особам Міністерства юстиції України за сприяння у знятті арешту з приміщення, яке перебувало у заставі банку.

Великий Київ у Google News

підписатися