Пішохідну зону Андріївського узвозу звільняють від автівок з “дозволами” на заїзд

Автор: Галина Ворона
16:29 29.02

Андріївський узвіз лишень недавно звільнили від стихійних торговців, а тепер доводиться рятувати від нашестя любителів паркуватись на пішохідній зоні. При цьому “герої парковки” стверджують, що мають дозвіл від столичних чиновників. Що це за “дозволи” і хто їх видає – має з’ясувати службове розслідування.

Пішохідну зону Андріївського узвозу звільняють від автівок з “дозволами” на заїзд

Як повідомляє Департамент територіального контролю міста Києва, інспекція з паркування проводить системну роботу в пішохідній зоні Андріївського узвозу через зростання кількості скарг від громадян на порушення правил паркування та руху транспорту на цій локації.

Андріївський узвіз є однією з найстаріших вулиць міста та Європи, яку постійно відвідують туристи. Наша мета – забезпечити безпеку та комфорт для мешканців та відвідувачів узвозу, дотримуючись закону і забезпечуючи виконання встановлених правил руху та паркування”, – кажуть у Департаменті.

За словами інспекторів з паркування, у розмові із ними порушники зізнаються, що дозвіл на заїзд їм дали якісь невідомі посадові особи районної адміністрації.

“Ми розглядаємо цю ситуацію як можливе перевищення службових повноважень тих, хто видавав такі дозволи. З цією метою ми плануємо ініціювати комплексне службове розслідування з метою встановлення та притягнення до відповідальності винних посадових осіб. Це дозволить нам рішуче зменшити кількість дозволів на відвідування пішохідної зони до числа осіб, які проживають або працюють на цій території та обслуговують її транспортні потреби” – прокоментував в.о. заступника директора Департаменту – начальника управління (інспекції) з паркування Сергій Дубенко.

Читайте також: Пристойні дами боялися йти на вечірню службу до церкви – як з Андріївського узвозу виганяли розпусниць

Нагадаємо, на початку лютого з Андріївського узвозу “попросили” стихійних торговців.

Великий Київ у Google News

підписатися