PinchukArtCentre потрапив у скандал через війну на Донбасі

Автор: Марія Супрун
23:39 30.05

PinchukArtCentre потрапив у великий скандал – екскурсовод міжнародного центру сучасного мистецтва назвав «громадянською» війну на Донбасі.

PinchukArtCentre потрапив у скандал через війну на Донбасі

Про це написала у Facebook журналістка Галина Сернівка, яка донедавна працювала в Нацполіції, а в серпні-жовтні 2014 року в складі добровольчого батальйону Нацгвардії перебувала у зоні АТО.

Вона зазначила, що відвідала арт-центр 29 травня. Там, розповідаючи про «пам’ятник громадянським війнам», екскурсовод нібито назвав також і війну на сході України громадянською.

“Я думала мені почулося… ніхто не заперечував… Та ні, не почулося! На моє зауваження, що у нас не громадянська війна екскурсовод питально відповів «російсько-українська?» «Так.російсько-українська! Чи є сумніви?!”, – поцікавилася я, але це запитання залишилося без відповіді”, – зазначила Сернівка.

Згодом в коментарях до поста, в PinchukArtCentre подякували журналістці за те, що вона звернула увагу на цю ситуацію. У мистецькому центрі наголосили, що для них було “дуже важливо в ній розібратися”.

“Наразі хочемо сказати, що сталося непорозуміння. Наш колега, координатор із взаємодії з відвідувачами, на екскурсії розповідав про те, що як революція 1917 призвела до громадянської війни, так само і революція 2014 призвела до війни, але в цьому випадку до російсько-української… PinchukArtCentre не має жодного сумніву в тому, що з 2014 року на сході України відбувається саме російсько-українська війна, і цю тему ми неодноразово підіймали у наших виставках”, – наголосили у мистецькому центрі.

Нагадаємо, Кличко побував на відкритті скандальної синагоги-МАФу і підтримав російський проєкт Бабиного Яру попри рішення Київради.

Великий Київ у Google News

підписатися