Пілот-вагнерівець до збиття повоював лише три дні. Зараз розповідає як бомбив Україну

Автор: Марія Супрун
14:22 21.06

Пілот-найманець із ПВК «Вагнер» встиг повоювати лише три дні та був збитий українськими захисниками з ПЗРК «Ігла».

Пілот-вагнерівець до збиття повоював лише три дні. Зараз розповідає як бомбив Україну

За даними СБУ, перший бойовий виліт рашист здійснив 14 червня, а вже 17-го опинився в полоні. Тепер він розповідає про те, як скидав бомби на Україну. Загалом пілот робив по 1-2 бойових вильоти в день.

При цьому, намагається виправдовуватись і каже, що йшлося лише про «нанесение ударов по опорным пунктам, скоплениям силы и живой силы противника».

Однак коли побачив на відео результати ударів рф по мирним населеним пунктам, самовпевненість окупанта кудись зникла і він «раптово» усвідомив, що це «не правильная, не нужная война».

Зізнається, що крім нього на російських винищувачах вартістю понад 10 млн. доларів літають також і інші найманці, а не кадрові льотчики зс рф. Найманці отримують за роботу ставку від 200 тис. рублів на місяць і додаткові бонуси за кількість та «результативність» вильотів.

Основною метою свого перебування в Україні цей пілот вважав «задачу… по оказанию помощи республикам Донбасса», а бойові вильоти – «частными задачами».

Нагадаємо, днями пілот російського штурмового літака Су-25, збитого на Донеччині, зміг катапультуватися і був взятий у полон.

Раніше Малюська показав умови утримування полонених окупантів. У соцмережах пропонують їх стратити.

Великий Київ у Google News

підписатися