Малюська показав умови утримування полонених окупантів. У соцмережах пропонують їх стратити

13:00 21.06

В українських установах для тримання російських військовополонених утворено 51 дільницю, які розташовані майже в кожному регіоні України, та 1 табір, розташований на заході держави.

Малюська показав умови утримування полонених окупантів. У соцмережах пропонують їх стратити

Про це розповів міністр юстиції Денис Малюська.

За його словами, табір для військовополонених охороняється, всередині будівлі утримувані особи можуть вільно пересуватися. Для військовополонених створенні належні побутові умови, організовано медичне забезпечення.

Важливо, що утримувані тут особи працюють. Вони не проводять своє буття, просто дивлячись у стелю. Вони займаються деревообробкою та приносять користь для українського суспільства“, – розповів Малюська.

У дільницях, утворених в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, військовополонені тримаються в окремих приміщеннях у виправних колоніях мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання, середнього та максимального рівня безпеки, а також у СІЗО, ізольовано від інших засуджених та осіб, взятих під варту.

Міністр додав, що умови тримання як у таборі, так і у дільницях для тримання військовополонених, правила поводження з цими особами відповідають їх статусу та базуються на вимогах норм міжнародного гуманітарного права. 

У коментарях українці не в захваті, що окупантів, які вбивали наших людей, тримають у таких гарних умовах. Навіть пропонують їх стратити.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на утримання одного військовополоненого окупанта щомісяця потрібно 3 тис. грн.

Читайте також: Колишні полонені з-під Гостомеля розповіли про тортури “за допомогою” пісень Газманова

Великий Київ у Google News

підписатися