Підтримка тих, кому найважче: кур’єри щодня розвозять 1000 безкоштовних обідів

15:26 18.01.2021

Столичний бізнес об’єднався для підтримки на час локдауну малозабезпечених громадян. Так, мешканцям столиці та родинам, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІД, щодня почали доставляти додому 1000 комплексних обідів.

Підтримка тих, кому найважче: кур’єри щодня розвозять 1000 безкоштовних обідів

Як повідомляє пресслужба КМДА, таку ініціативу столичного бізнесу – сервісу доставки Rocket та Фонду Олени Пінчук – підтримала столична влада.

Доставка розпочалася з 13 січня і триватиме до кінця локдауну. У цей період кур’єри Rocket щодня будуть доставляти близько 1 000 комплексних обідів. Вони складаються з м’ясної страви з гарніром, салату і хлібу.

Проект спрямований на підтримку незахищених верств населення, а також на зменшення соціальних контактів у період епідемії Covid-19. Приготування їжі та її доставка будуть здійснюватися з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Ми готуємо їжу самостійно, без використання напівфабрикатів від зовнішніх постачальників. Тому кожен день ми будемо радувати людей свіжими і смачними стравами. Обіди готуються у власних ресторанах сервісу Rocket, так званих Dark Kitchen, що знаходяться в п’яти різних локаціях столиці”, – розповів керівник напряму Dark Kitchen сервісу Rocket Юрій Смирнов.

Ініціатором і спонсором проекту виступив сервіс доставки Rocket. Список адресатів надали Фонд Олени Пінчук та КМДА.

Як зауважила заступниця голови КМДА Марина Хонда, спільна соціальна активність Rocket та міської влади відбувається вже не вперше.

Під час весняного локдауну компанія одна з перших виступила з ініціативою доставки продуктових наборів для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тоді спільними зусиллями Rocket і соціальних служб Києва було доставлено понад 12 000 продуктових наборів першої необхідності. Місто завжди підтримуватиме такі соціальні ініціативи та надаватиме різнобічну підтримку», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Rocket – український сервіс доставки, заснований у 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур’єри Rocket доставляють замовлення в 27 українських містах, а з грудня 2020 року – в столиці Кіпру, Нікосії. У планах на 2021 рік – запустити доставку Rocket у десяти європейських країнах.

Фонд Олени Пінчук засновано у вересні 2003 року. У грудні 2017 року було оголошено, що окрім боротьби зі СНІДом, організація разом з фундацією Кока-Коли також буде займатися підтримкою жінок та дівчат, але протидія епідемії ВІЛ/СНІДу та сексуальна освіта залишаються пріоритетними темами в роботі фонду. Основними напрямами його діяльності сьогодні є: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.

Читайте також: Володимир Прокопів: “Локдаун – імітація турботи влади про людей”

Нагадаємо, під час локдауну тварин з притулку привозитимуть додому новим господарям.

Великий Київ у Google News

підписатися