Підприємці не хочуть прибирати сніг та бурульки. Столична влада “спускає” на них інспекторів

Автор: Любава Лисичкіна
19:38 17.02

Інтенсивні опади припинились, проте за два тижні снігу випало до півметра. Інспектори благоустрою продовжують працювати в посиленому режимі та фіксують сотні порушень.

Підприємці не хочуть прибирати сніг та бурульки. Столична влада “спускає” на них інспекторів
 
Як повідомляє КМДА, за  сьогодні, 17 лютого, інспектори внесли 450 приписів та склали майже 50 протоколів за неякісне прибирання снігу та бурульок.
 
 « Керівники районів, відповідальних департаментів та комунальних підприємств отримали чітку задачу – працювати на максимумі. Основна відповідальність – на балансоутримувачах. І я вкотре закликаю не чекати весни і штрафів та оперативно звільняти території від снігу та бурульок», – прокоментував   в. о. директора Департаменту міського благоустрою  Тимур Ткаченко.
 
За чинними правилами благоустрою, територія навколо будівлі чи тимчасової споруди має бути прибрана в радіусі 10 метрів, а не лише біля входу.  Слідкують за цим у місті   інспектори з благоустрою, які за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи можуть виписати  штраф до 1700 грн.
 
До слова, у столиці полюють на бурульки: залучено альпіністів та автовишки. Бо днями у столиці бурульки травмували двох людей.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...