Підкорюватиме Париж: український плавець виборов дві ліцензії на Олімпійські ігри у плаванні

Автор: Любава Лисичкіна
21:27 14.04.2023

Сьогодні Михайло Романчук виборов другу ліцензію, а вчора -першу.

Світлодіодне освітлення

Як повідомляється, таким чином спортсмен виступить втретє на дистанції 1500 м на Олімпійських іграх. Саме на цій дистанції український плавець дебютував на Ріо-2016, а на Олімпіаді у Токіо він став срібним призером.

У фінальному запливі Романчук зміг виконати олімпійський норматив – 15:00.99 хвилин. До фіналу український плавець підходив з особистим рекордом на цій дистанції 14:36.10 хв, встановленим на Євро-2022.

Романчуку вдалося пропливти у фіналі з часом, близьким до рекордного. На фініші він показав результат 14:40.21 хв, випередивши нормативний показник майже на 20 секунд.

Вчора, 13 квітня, Михайло Романчук виконав норматив на дистанції 400 метрів вільним стилем та став автором першої олімпійської ліцензії України у плаванні на Ігри у Парижі.

До слова, українським збірним заборонили долучатись до змагань за участі представників з росії чи білорусі.