Підготовка до зими: в столиці усунули 650 пошкоджень тепломереж

Автор: Марія Супрун
07:41 16.06

У Києві попри воєнний стан триває підготовка до опалювального сезону. Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» вже провело гідравлічні випробування близько 35% теплових мереж, виявило й усунуло 650 пошкоджень.

Підготовка до зими: в столиці усунули 650 пошкоджень тепломереж

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Він перевірив перебіг проведення ремонту у Святошинському районі, де триває заміна аварійного трубопроводу, який уже пропрацював понад 25 років і де лише минулого опалювального сезону сталось 4 серйозні пошкодження. 

Він зазначив, що на роботу впливає і необхідність дотримання працівниками комендантської години, і брак матеріалів для ремонту. Однак, попри ризики воєнного стану, комунальники безперервно проводять підготовку теплового господарства до зими.

Зазначається, що гідравлічні випробування теплових мереж – це обов’язкова складова підготовки теплового обладнання до зимових навантажень, що затверджена на рівні профільного міністерства.

Щоб випробувати міцність та цілісність тепломережі, тиск води у трубопроводі піднімається на 25% і витримується протягом визначеного часу. Це дозволяє виявити «слабкі» місця трубопроводу і провести ремонтні роботи в міжопалювальний сезон. Саме ці слабкі місця, якщо їх не ліквідувати влітку, стають причиною аварійних ситуацій на старті опалювального сезону чи під час його проведення взимку – вже при температурі «мінус». 

Нагадаємо, “Київтеплоенерго” роз’яснило нарахування за гарячу воду у платіжці за травень.

Великий Київ у Google News

підписатися