Підготовка до локдауну? Київрада хоче працювати онлайн так само, як і ВРУ

Автор: Любава Лисичкіна
18:33 31.08

Київська міська рада звернулася до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та отримання дозволу на проведення дистанційних засідань.  

Підготовка до локдауну? Київрада хоче працювати онлайн так само, як і ВРУ

Відповідне  рішення прийняли сьогодні депутати  Київської міської ради. 
  
Депутати вважають що ситуація з пандемією коронавірусу показала у всьому світі, що треба вміти бути готовим оперативно адаптуватись до нових умов життя. У випадку коронавірусу – адаптуватись до онлайн формату спілкування та роботи.  
  
Депутатський корпус звернувся до Верховної Ради України з проханням невідкладно внести відповідні зміни, якими зняти обмеження щодо виключного переліку питань, які можуть розглядатися на пленарних засіданнях місцевих рад, постійних депутатських комісій у онлайн режимі.   Таким чином  пропонується внести зміни до законодавства, та повноцінно дозволити міській раді проведення пленарних засідань та постійних комісій онлайн.  
  
«Зараз депутатський корпус має можливість проводити дистанційні засідання, але це стосується обмеженого кола тем, що неправильно, адже щодня у міської влади виникає чимало питань, які потребують оперативного реагування. Водночас комітети Верховної Ради України мають можливість у режимі онлайн розглядати будь-які питання під час локдауну, а комісії Київської міської ради цієї опції позбавлені», – деталізув депутат Київради Дмитро Білоцерковець.  
  
Депутат додав, що підтримка запропонованих пропозицій Верховною Радою призведе до того, що  усі питання будуть вирішуватись оперативно, у звичному режимі, але онлайн. Єдина обов’язкова вимога – пряма трансляція таких засідань на офіційному сайті міських рад для максимальної публічності та гласності.

Нагадаємо, Київрада ухвалила важливе рішення для захисту історичних будівель.

Великий Київ у Google News

підписатися