Під сортувальний термінал Нової пошти вирізали ліс: тепер там тисячі пеньків (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
19:10 30.11.2021

Територію зачищають для розрекламованої опції – доставки товарів безпілотниками.

Під сортувальний термінал Нової пошти вирізали ліс: тепер там тисячі пеньків (ФОТО) Фото: Facebook В.Горковенко

Допис та фото оприлюднив у Facebook журналіст, депутат Київської облради від “Європейської Солідарності” Володимир Горковенко.

За словами депутата, це був ліс поблизу села Проліски, по бориспільській трасі. Тепер там одні пеньки.
 
“Тисячі пеньків. Саме так виглядає майбутнє летовище Нової пошти. Його будують для розрекламованої опції – доставка товарів безпілотниками. Площа летовища орієнтовно 20 гектарів”, – додав Горковенко.
 
Депутат говорить, що дозвіл на вирубку лісу ніби  ніхто не давав і жодної копійки компенсації за зрізані дерева громада не отримала.  
 

Адміністрація “Нової пошти” прокоментувала цей інцидент і стверджує, що має всі необхідні дозволи, а збитки від вирубки дерев – компенсувала. А на місці зрубаних дерев буде не летовище, а сортувальна станція.

“Нова пошта завжди працює виключно у правовому полі. Наразі ми маємо всі необхідні (згідно чинного законодавства) дозволи на виконання робіт, в тому числі й очищення ділянки під будівництво.Зокрема, зареєстровано в ДІАМ повідомлення про початок підготовчих робіт. Також маємо лісорубний квиток, виданий компанії-власнику ділянки. Він дозволяє на законних підставах здійснювати заготівлю деревини під час проведення вирубки.

Вартість цих насаджень (збитки і втрати) повністю сплачено в обласний, районний бюджети та бюджети Щасливської сільської ради, коли ділянка була передана у приватну власність.

Також Нова пошта підписала договір із Державним агенством лісових ресурсів на висадження нових лісових ділянок у Бориспільському районі загальною площею 15 гектарів. Додатково компанія
доглядатиме за новими насадженнями протягом двох років”, – йдеться в заяві.

 
Відомо, що Нова пошта планує стати першою компанією з безпілотної доставки в Україні та запустити послугу в комерційну експлуатацію. 17 листопада компанія доставила безпілотним літальним апаратом 10 посилок вагою 2 кг із Києва до Львова. Безпілотник пролетів 500 км.
 
 
До слова, на честь військових. Завтра в українському обігу з’являться нові монети (ФОТО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися