Під Києвом відкрилася «Фабрика Святого Миколая»

Автор: Анна Ткаченко
09:45 12.11.2023

У Броварах розпочали щорічну благодійну акцію до Дня Святого Миколая під назвою «Фабрика Святого Миколая».

Під Києвом відкрилася «Фабрика Святого Миколая»
оренда квартири Київ

Про це повідомили у Броварській міськраді.

Цьогоріч Фабрика працюватиме з 10 листопада по 4 грудня.

«Вже стало гарною традицією проводити благодійну акцію «Фабрика Святого Миколая» для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, якими від початку війни опікується Центр соціальних служб», – пишуть у міськраді.

Жителів громади запрошують відвідати Фабрику Святого Миколая та допомогти Чудотворцю принести радість, щастя та усмішки дітям.

Фабрика радо прийме іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, дитячі книжки.

Нагадаємо, народився святий Миколай 258 року в досить бідній сім’ї. Його батьки, Нонна та Феофан, жили в невеликому місті Патар, що поблизу Лікії. Були вони побожними християнами і довго просили Господа в молитвах, щоб той послав їм дитину. Бог подарував парі сина з одним проханням — той присвятить все своє життя служінню Його волі.

Саме так і сталося: все своє життя святий Миколай був відданий Господу, багато допомагав людям, особливо бідним та нужденним. Став він візантійським єпископом, а за добрі справи його часто називають “миротворцем”. Вважають його і покровителем моряків. Чудотворцем же Миколая назвали за велику кількість чудес, які він сотворив за своє життя.

Великий Київ у Google News

підписатися