У Бориспільському районі побудують завод автоелектроніки. З’явиться 900 робочих місць

15:59 21.04.2020

У Бориспільському районі на території Дударківської сільської ради планують побудувати завод з виробництва мехатронних виробів (автомобільна електроніка) на 900 робочих місць. Такий намір має ТОВ “Костал Україна” – дочірня компанія німецької Leopold Kostal.

У Бориспільському районі побудують завод автоелектроніки. З’явиться 900 робочих місць

Про це повідомляє прес-служба Бориспільської райдержадміністрації.

Відзначається, що меморандум про співпрацю підписали голова Бориспільської РДА Володимир Строкань і генеральний директор “Костал Україна” Радосл Шкуп.

 Згідно з проектом, будівництво заводу в Бориспільському районі повинно початися в травні цього року.

На будівництво заводу знадобиться 13 млн євро інвестицій, ще 26 млн євро – на закупівлю обладнання. 

Довідково. “Костал Україна” заснована в 2006 році в Переяславі. Виробляє автомобільну та промислову електроніку, контактні системи, автоматичне і діагностичне обладнання. Зокрема, електроніку та комплектуючі для таких автомобільних марок, як Ford, Skoda, Volkswagen, Audi, Porsche і Lamborghin. На підприємстві працює близько 1000 чоловік.

Її материнська компанія – німецька Leopold Kostal GmbH & Co, яка входить в групу KOSTAL (об’єднує 31 компанію з 17 країн світу). Група KOSTAL займається розробкою і виробництвом електронних та електромеханічних виробів для автомобільної промисловості. Її партнери – Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes, Renault, BMW, Skoda, SEAT. “Костал Україна”.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, великі заводи в межах Києва планують перепрофілювати або перенести.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...