Під Києвом баштовий кран впав на багатоповерхівку. Місцеві кажуть, що це не єдина проблема

Автор: Володимир Хлєбников
16:59 18.01

В Бучі під Києвом на одну з недобудованих багатоповерхівок ЖК “Форест Ленд” впав багатотонний кран. Мешканці сусідніх будинків давно повідомляли про загрозу.

Під Києвом баштовий кран впав на багатоповерхівку. Місцеві кажуть, що це не єдина проблема

Життя в новобудові від ЖК “Форест Ленд” не надто приємне загалом, йдеться в сюжеті програми “Погляд”.

Проблем у нас тут повно. Найперше – ось це кран, що звалився. Я живу буквально в сусідньому будинку. Скільки ми тут не живемо, я хвилювалась, що цей кран нам на голову впаде“, – жаліється місцева мешканка Любов Вансович.

Загалом, за її словами, життя в новобудові не дуже приємне й з інших причин. Зокрема, тут висока ціна за електроенергію та нема зупинки.

Читайте також: Жертви забудовника перекрили вулицю на Оболоні через неадекватні тарифи (ВІДЕО)

Забудовник представив житловий комплекс “Форест Ленд” як рай з шістьма багатоповерховими будинками, школою, дитячим садком та навіть торговельним центром. Будівництво почалось ще у 2014 році, але вже у 2016 зведення будинків зупинилося. Інвестори, які придбали квартири в новобудові, ризикують залишитися ні з чим.

Ще один мешканець новобудови говорить, що власники житлового комплексу надурили людей: почали продавати квартири, які ще взагалі не побудовані при тому, що будинок не має власного водовідведення.

Як писав “ВК”, на Сирці в Києві мешканці проблемної недобудови обігріваються дровами.

Читайте також: В ДТЕК назвали умови, за яких відключать електроенергію мешканцям багатоповерхівки на Виноградарі

Великий Київ у Google News

підписатися