Петро Порошенко у Галіфаксі закликав надати Україні ПДЧ на саміті НАТО у червні 2022-го

Автор: Галина Ворона
22:28 20.11

П’ятий президент України, лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час виступу на Міжнародній безпековій конференції у Галіфаксі закликав західних союзників надати Україні План дій щодо членства в НАТО на наступному саміті Альянсу в червні 2022 року.

Петро Порошенко у Галіфаксі закликав надати Україні ПДЧ на саміті НАТО у червні 2022-го

Про це пише пресцентр “Європейської Солідарності”.

За словами Петра Порошенка, ПДЧ – це і пряник, і батіг, а ще дуже велика можливість зміцнити і європейську, і світову безпеку.

Що потрібно Україні від вільного світу? Від США, Канади, від наших партнерів? Найперше нам треба мати виразне бачення перспективи членства в НАТО. У червні наступного року на наступному саміті НАТО треба ухвалити ПДЧ ”, — наголосив лідер “ЄС”.

Петро Порошенко у Галіфаксі

На його переконання, ПДЧ підтвердить перспективу вступу України до НАТО.

Коли я брав участь у самітах НАТО, я щоразу усіх лідерів країн-членів питав, чи всі підтримують наше членство в НАТО і чи є хтось проти цього. Ніхто не казав, що проти цього, не було таких рук”, — зауважив п’ятий президент.

Порошенко наголосив, що Україна є частиною вільного світу.

18 вересня 2014 року, коли я мав честь виступати у Конгресі США, я сказав, що українські воїни, український народ не лише воюють за свій суверенітет, незалежність, територіальну цілісність. Ми боролися за волю, свободу і демократію. Ми боролися за права людини і світову безпеку”, — підсумував лідер “Європейської Солідарності”.

Читайте також: Зеленський має покаятися за постійну брехню щодо «вагнергейту» – Петро Порошенко

Нагадаємо, лідер “Європейської солідарності”, п’ятий президент Петро Порошенко разом з дружиною, депутаткою Київради Мариною Порошенко зустрілися у Торонто з керівництвом української діаспори.

Великий Київ у Google News

підписатися