Перші щеплення вакциною Pfizer зробили на Київщині

Автор: Марія Супрун
17:14 18.04

Сьогодні, 18 квітня, в Україні розпочалася вакцинація проти коронавірусу препаратом Pfizer-BioNTech (комерційна назва – Comirnaty). Першими щеплення цією вакциною отримали жителі Київщини.

Перші щеплення вакциною Pfizer зробили на Київщині

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної держадміністрації.

Вчора наша область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer-BioNTech, а сьогодні ми вже почали її використовувати. Призначена вона насамперед для працівників і мешканців будинків для людей похилого віку. Туди, згідно визначеного графіку, виїжджатимуть наші мобільні бригади й проводитимуть щеплення“, – пояснив глава адміністрації Василь Володін.

Упродовж цього дня до вакцинальної кампанії долучилися два спеціалізованих заклади Київщини. Відтак щеплення отримають 78 працівників і 42 мешканців Бородянського психоневрологічного інтернату, після них – 84 працівника та 12 мешканців Білоцерківського психоневрологічного інтернату.

Однією з перших в регіоні щеплення вакциною від Pfizer-BioNTech вже зробили в.о. директора Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням Інні Іваненко.

Зазначимо, що паралельно в Київській області в рамках кампанії з імунізації також застосовують вакцину CoronaVac. Вона призначена для щеплення маломобільних груп населення та їх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО, a тaкoж інших кaтeгopій, визнaчeних дopoжньoю кapтoю.

Нагадаємо, вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. Українців зразу вакцинували препаратом Covishield (Oxford/AstraZeneca). Згодом, 13 квітня, стартувало вакцинування препаратом CoronaVac. 16 квітня в аеропорту «Київ» приземлився літак, який доставив 117 тисяч доз вакцини Pfizer в межах глобальної ініціативи COVAX.

Як записатись на вакцинацію – дивіться відео-інструкцію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...