Перші поховання на Національному військовому меморіальному кладовищі відбудуться цього року

Автор: Любава Лисичкіна
18:29 01.07

Наразі проєкт будівництва першої черги Національного військового меморіального кладовища отримав позитивний висновок державної експертизи. Готується документація на оголошення торгів для визначення підрядника.

Перші поховання на Національному військовому меморіальному кладовищі відбудуться цього року Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив виконувач обов’язків міністра у справах ветеранів Олександр Порхун в ефірі телемарафону.

Можу сказати, що перші поховання стовідсотково відбудуться в цьому році,.. я думаю, на початку – в середині осені. Роботи зараз ведуться, тим паче погода дозволяє – немає дощів, – сказав Порхун.

Дивіться також: Без електронних торгів: стало відомо, хто і за скільки будуватиме під Києвом військове кладовище

Нагадаємо, де має бути розташоване Національне військове кладовище обговорювали понад двох років. Після дискусій столичні депутати відвели ділянку у  Києві – на Броварському проспекті в Биківні. Однак, у Кабінеті міністрів змінили місце розташування військового меморіалу на селище Гатне у Фастівському районі – за 10 км від  Києва.

Як повідомляв “ВК”, мати загиблого захисника Маріуполя, воїна “Азова” Владислава Литвиненка (позивний Вектор) Віра особисто приходила у Київраду та з трибуни просила столичних депутатів підтримати звернення до президента та Кабміну щодо облаштування Національного військового меморіального кладовища у межах  Києва.

Вона нагадала, що представники центральної влади без погодження з родинами загиблих захисників вирішили побудувати Національне військове кладовище на території Гатненської сільської територіальної громади – за 10 км від столиці, хоча обіцяли створити меморіал для загиблих військових у межах Києва. 

Великий Київ у Google News

підписатися