Інклюзивні туристичні маршрути та пільги учасникам АТО/ОСС: топ затверджених на Київраді цільових програм

Автор: Марія Супрун
14:33 07.10

Перше на сьогодні пленарне засідання Київради, на якому затвердили кілька важливих цільових програм, завершилося.

Інклюзивні туристичні маршрути та пільги учасникам АТО/ОСС: топ затверджених на Київраді цільових програм

Про результати засідання повідомив депутат Київради від фракції “ЄС” Володимир Прокопів.

“Разом із колегами затвердили декілька важливих міських цільових програм на найближчі роки”, – написав депутат.

Зокрема депутати підтримали такі програми:

  • «Турбота. Назустріч киянам» (2022-2024) — ці кошти підуть на соціальну підтримку киян, додаткові пільги учасникам АТО/ООС, людям із інвалідністю та іншим пільговим категоріям. Загальний обсяг — 11 345,4 млн грн.
  • «Громадське здоров’я» (2022-2025) — програма передбачає комплекс заходів із вчасної діагностики, раннього виявлення та профілактики захворювань у киян. Загальний обсяг — 834,1 млн грн.
  • «Соціальне партнерство» (2022-2024) — гроші будуть задіяні для реалізації понад 400 соціальних проєктів, розроблених громадськими об’єднаннями. Загальний обсяг — 103 305,6 тис грн.
  • Програма розвитку туризму в Києві (2022-2024) — облаштування інклюзивних туристичних маршрутів, надання грантів для підтримки ініціатив у сфері туризму тощо. Загальний обсяг — 118,9 млн грн.

Нагадаємо, сьогодні депутати планують засідати двічі. Друге засідання розпочалося о 14:00, на ньому мають розглянути низку загальних питань, а також майнове питання у зв’язку з будівництвом офісного центру з концертним залом та центром хорового мистецтва на вулиці Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі. Є у планах і питання містобудування та землекористування, а також про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою тощо.

Як повідомляв “ВК”, також сьогодні у Київраді чекають главу МОЗ Ляшка, мають розглянути рішення про відновлення системи ливнівок, прийняти унікальну програму раннього виявлення хвороб.

Великий Київ у Google News

підписатися