Перша воєнна прем’єра: KYIV MODERN-BALLET презентував балет “Завтра” на музику Шопена

04:26 21.03.2023

На вихідних, що минули, KYIV MODERN-BALLET Theatre показав першу воєнну прем’єру – сучасний балет на одну дію “Завтра” на музику Фридерика Шопена у постановці Раду Поліктару.

Перша воєнна прем’єра: KYIV MODERN-BALLET презентував балет “Завтра” на музику Шопена

Як зазначили в театрі, “Завтра” – це історія про швидкоплинність життя та про те, що формує наше завтра. Вона про кожного з нас, а ще про сьогоднішні рішення, які впливають на наше майбутнє.

Сподіваюся, що наша хореографічна фантазія під назвою “Завтра” на музику Шопена спонукає кожного в абстрактній формі уявляти й проєктувати щасливе майбутнє після завершення війни. Допоможе віднайти те, що сприятиме стійкості, рятуватиме від негативних емоцій та програмуватиме на таке світле, тепле, щасливе “Завтра”, – каже Раду Поклітару.

Прем’єра відбулась 19 березня у Жовтневому палаці на вечорі одноактних балетів у другому відділенні.

У першому відділенні глядачі дивились балет “Вгору по річці” на музику Олександра Родіна. В основі постановки оповідання Френсіса Скотта Фіцджеральда.

Для тих, хто не зміг потрапити на прем’єру 19 березня, наступний показ цієї постановки відбудеться 6 квітня на сцені Київської опери на Подолі на вечорі одноактних балетів.

Читайте також: Побачити вперше і востаннє: у Музеї Києва показують картини понад 30 художників з приватної колекції, які продадуть на допомогу ЗСУ

Нагадаємо, Київський театр ляльок готує наймасштабнішу прем’єру за всю свою історію за поемою Котляревського “Енеїда”

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин